Ermira Babaliu - Cfare Tu Them Une Shoqeve

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
C'fare t'u them une sonte shoqeve
me veshtrojne te gjitha me habi
a mos valle tek syte e mi fytyren ka lene ai
cfare t'u them une syve te tyre
ato duan gjithcka te dine
si t'u them me pak fjale si t'u them
sot takova une dashurine
Refreni
Si mengjes kjo mbremje
eshte per mua sot
nga nje drite me emrin dashuri
kaq e bukur jeta kaq te dashur njerezit
lumturia s'ka kufi x2

c'fare t'u them une sonte shoqeve
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)