Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ice Boy - Nje Puthje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nenennnenen,neenenenenenenen,,,?para mehe pelqen o sa i nigon fjalt ti ncjncn ,, ki me kalu vren mir ka mu nejt ska met lan me mezit une me kto dur te preku blej ,,, vetem nje puyhje ne mengjes ,, hajde me mua dej ne diskotek nuk e din sa shum te du nihesh tum afru tashti zemra ime thot a po vjen me mua se spo rri se zemra ime ndalet vetem per ty...
2x
nenenenenne,nennenenenenenen,,,?para meje pelqen o sa i nigon fjalet ti ncncncn,, ki me kalu veren mir ka mu nejt skam met lan mem merzit ,, une me kto dur tmreku blej,,,vetem nje puthje ne mengjes hajde me mua dej ne diskotek,,,nuk e din sa shum te du nihesh tum afru zemra ime thot a po vjen me mu se spo rri ... se zemra ime ndalet vetem per ty ty ty ...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)