Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - Dy Shelege Ne Nje Porte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dallandyshja o qe vjen me ngadaleee ee ngadalee erdhii dhendrii morri shelegennn dhe pastaj e coi te nuska nusjaa shkoi shkoii ne nje porte.dhe pasajaa dhendri mori..shelegeee shellegee ooo sa mir qe te ka nenenaaaaa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)