Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka - Sonte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S'te kam prane vetes,
une tani s'te kam,
per puthjen tende,
pjesa jote jam.

S'te kam prane vetes sonte,
te mos ndjeja prane,
te me prekesh fytyren sonte,
lotet te mi thashe.

Refreni:
Hapi syte, shiko mua.
Jo asnje fjale ti mos me thuaj.
Hapi ti syte me shiko,
ti me mere, ti me fale, me kupton. (x5)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)