Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Leonora Poloska - Tradhetare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
shpejt i harrove premtimet qe i the me tjetren me tradhtove mua me lee
jo nuk harrohet shikimi yt i par ajo puthja jote aii zjarr

ref2x shum here veten e mallkoj se ne ty u dashurova shko dhe kurr mos mu afro sdua te te shoh

vitet qe kaluan me nuk na kthehen prap se gjdo gje e gabuar eshte pa fat
jo nuk harrohet shikimi yt i par ajo puthja jote aii zjarr

ref 4xshum here veten e mallkoj se ne ty u dashurova shko dhe kurr mos mu afro sdua te te shoh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)