Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Te Dua, S'te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
na na na nei nei nei
te dua ste duan nuk ke shans me mua jojo nanana
ske guxim te thuash aposim te duash popo nana
me ty zemren kur e hap si nje engjull te shikoj sa deshir per ty ndjej shokt e zemres si ti s gjej..ti jeton veq heshtjen dhe ndjehesh krenar fantazon shum gjera qe smun ti kesh pran

te dua ste dua nuk ke shans me mua jojo nananan ske guxim te thuash aposim te duash popo nananan

pse je i tmeruar walla nuk e di se per ne te dy vlen nje dashuri ti jeton veq heshtjen dhe ndjehesh krenar fantazon shum gjera qe smund ti kesh pran

te dua te duan nuk ke shans me mua jojojo nananan ske guxim te thuash aposim te duash popo nananan

te dua ste dua nuk ke shans me mua nananan reff.2 ske guxim te thuash aposim te duash popo nanana nnanan
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)