Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Flitet (Pse Po Flasin)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
flitet oh flitet se me vitet ti me ke mashtru
flitet se pritet me ne fund edhe un te fakt me pranu

sdo te jet as pak qudi nese mes nesh
troket nje ndarje tash e di se miqt e mi me kan shiku me keq ardhje

2x
pse po flasin nuk merziten se me fjale na
shkoj jeta
mua me dhem fjalet qe fliten jan
t'verteta jan t'verteta

flitet flitet ndoshta vet un kshtu e kam meritu
mbas shpine pershperitet
se mir m'ka gjet kur t'kam duru

tash e di gith ato nete qe te kam prit un me zjarr ti paske qen me ate
e s'paske shku n'udhtim zyrtar

4x
pse po flasin nuk merziten se me fjale na
shkoj jeta
mua me dhem fjalet qe fliten jan
t'verteta jan t'verteta
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)