Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - O Djale O

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oh djalo oh oh djalo oh

2x
Kur dal ne qytet shpeshe her nena pom bertet per ty mdogji flak i shkreti marak.

Seq rahat ky shpirti im nese nje dit sdal ntakim xhelozia gjithmone po me djeg dua floket vetem me ti prek

ref2x
Hej ndalu pak se me mbyti ky marak me shikim me bejn magji ata syt e zi

Oh djalo oh

2x
Nuk me rrihet nshpi eja gjum nuk kam ne sy bota le te flas kam me tardhur pas

Seq rahat ky shpirti im nese nje dit sdal ntakim xhelozia gjithmone po me djeg dua floket vetem me ti prek

ref2x
Hej ndalu pak se me mbyti ky marak me shikim me bejn magji ata syt e zi

ref2x
Hej ndalu pak se me mbyti ky marak me shikim me bejn magji ata syt e zi

THE END
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)