Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - Xhemile

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me pyt nena biri im
ke don ti ke don ti
Me pyt nena biri im
ke don ti ke don ti

une e du moj nona ime
xhemilen xhemilen

xhemilee xhemilee
xhemilee xhemille

xhemilen oj nona ime shum e du
shum e du
xhemilen oj nona ime shum e du
shum e du

ajo eshte moj nona ime
vec per mu vec per mu

xhemilee xhemilee
xhemilee xhemille

xhemilja biri im sesht
per tyyy sesht per ty
xhemilja biri im sesht
per tyyy sesht per ty

ajo ska as nan as bab
eshten jetim eshten jetim

xhemilee xhemilee
xhemilee xhemille
xhemilee xhemilee
xhemilee xhemille ....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)