Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Muharrem Ahmeti - Kristina

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
vaker to
vaker ne
ja verensa me ternace
sosim ma to
na pucel
ja verensa kaj venshe(2x)

reff:(2x)
ni kristina na pucela
ja verensa kaj veshe
mirollafi oj kerela
o mandi mange gilavela
o mandi mange gilavela

vemala vakele
ne ki kali kas mangel
teakali oj si le
ja verensa kaj venshe(2x)

reff:(2x)

ni kristina na pucela
ja verensa kaj veshe
mirollafi oj kerela
o mandi mange gilavela
o mandi mange gilavela

jauuleleleleele
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)