Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Tradhti Tradhti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mendje leht moj paske qen zdi qka po vepron
me shum djem moj ti po del
te gjith tash ti i trathton
tash ke mbetur pa askend
(2x)

falje spranoj
veq nje here te dashuroj tradhtin qe ma bon
asnjeher smund të harroj
(2x)

skom nevoj tash une per ty kom tjeter dashni
athere kur te deshta une tash ti vet mbaje zi per gabimin qe ke ba
(2x)

falje spranoj veq nje here te dashuroj
tradhtin qe ma bon asnjeher smund të harroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)