Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Moj Fellenxe, Moj Mitare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O moj fellanxe moj mitare
O qenke nisun o per Janine
Shko dhe mo mos u venon fare
Fare mos e harroi o dashunin dashunin

Shko dhe mo o mos u venon fa
Fare mos e harroi o dashunin dashunin dashunin

O paske marr o nji rrug te gjate
O s'mund te rri o nji dit pa ty e
Shpirti s'po me gjen rehat
Rehat e s'mund te veiej gjum ne sy ne sy e

Shpirti s'po me gjen rehat
Rehat e s'mund te vejej gjum ne sy ne sy e

Moj fellenz e malit e
Hajde more x2

Te puthsha mesn e ballit e
Hajde more x2

Moj fellenz e fushes e
Hajde more x2

Te puthsha mesn e gushes e
Hajde more x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)