Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Konci - Bashkon Zemrat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ja nise melodia e bashk ne vallzojme ti ngadal ze kendon bash kon mijra zemra kjo muzik e bukur cdo kufi e kalon vallzoj vallezoj e veshur ne te bardha e ne sy ndrin nje lot me mbaj ne krah e bashke kercejm ne lambada si ne enderr jam sot refreni mos ndalo o melodi ti mbremje mos mbaro zjarre e ndeze shpirtin tim meze le te kendojme tedua thot kenga dhe une them te dua mengadal tek vallezoj un te them tedua bashkon mijera zemra kjo m...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)