Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr Elvis - Ne Pranga

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
cohu e shkerdhat cohu ,cohu ec para para
ne nje jete tjeter gjith kta njerez qe bejne te mirin per vjedhje vrasje perdhunim tradhti bashkeshortore dhe pse jo pedofilizmin pra historit jane te ndryshme skam cflas me teper per shkakun kryesor si dhe grindja per nje femer pra kta njerez mallkojne veten duke thirur ajde pra tqifsha jeten ndoshta duket banale ,banale sot kjo shprehje te lutem zot i madh permbys kte vend ktheje se nuk jetojme dot jo me pranga neper duar ku zemren edhe shpirtin kan sot te izoluar nuk munden ta durojne dot lageshtiren e qelise dhe miqte qe levizin si vizitore te perjetesis

reff
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)