Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - I Humbur Jam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
hap pas hapi ngadal afrohem,
pak nga pak une dizetegrohem
dridhem doren ne largesi
me ty merret plot fuqi

nuk di pse une frikohem,
nuk dua prap te vdes te dorzohem,
zoti i madh me ndihmon,
edhe rrugen e drejt ma trego

Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)