Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - E Verteta Dhemb

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me mirë e ndjeva vetën
Kur ta thash te vertetën
E vërteta dhemb ...
Per ty s'isha e vetmja
Ishte edhe ajo tjetra
Qe rahat s'te len

Ndoshta kete gjë e paske pritur,qe te ndjehëm e braktisur
Sepse të pelqen
Zemren kur ma then
Me ndave nga t'mirat e jetës dhe kete gjë s'ja fali vetes gjithmon do te vuj
se jam zemrë e huj

S'dua qe ti puth
S'deshiroj me i pa
Buzet qe m'kan vra
S'dua qe ti puth
Qoft as per nje nate
Buzet qe kan ber makat
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)