Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Lulo - Cobani Gezuar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oh dhe çobani i gezuare si sorkadh nga tufa o dhe fshataret e uruan te te rroje çupa. I rreh zemra me gezim jo jo si thone shaka o ky cobani fshatit tim sot u be baba

ref.
shkon takon edhe bareshen qesh i thoteca fajale oh te na rroje cupa e pare tjeter here me djale.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)