Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Hiqu Tutje Mor Lanet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
hiqu ti more lanet
kemba kembes me je qep
muqe veqe sa u tremb
sa sgjete ilac per vete
(x2)

o bo bo cme gjeti mua
kur vajtem mrem ne krua
djali qe me kish kerkuar
erdhi pra dhe mu afrua
(x2)

hiqu ti more lanet
kemba kembes me je qep
muqe veqe sa u trembe
sa sgjete ilac per vete
(x2)

me tha te dua moj xhan
moj e pa pertuar fare
idhe kemben e mos bej naze
mos mi shto keto maraze

hiqu ti more lanet
kemba kembes me je qep
muqe veqe sa u trembe
sa sgjete ilac per vete
(x2)

te dua qe me te dua
me ndopak edhe per mua
ilaci qe seroj mua
e gjeta ketu ne krua
(x2)

hiqu more lanet
kemba kembes me je qep
muqe veqe sa u trembe
sa sgjete ilac per vete
(x2)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)