Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - O Bilbil I Malit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
O bilbil i malit
sa bukur kendon
zene e bukur o
pse s'ta degjoj
Zemren ma ke marre
O bilbil i malit
ne kendojme
por s'me tregon

[REF. 2x:]
Erdha dhe erdha o bilibil-o
Erdha dhe erdha o xhan
o po do te flas se me s'duroj
O bilbil i malit-o

2x
O bilbil i malit
sa bukur kendon
te dy zemrat tona ti bashkojme
Bashke me ty kendoj dhe zemra
ma jep doren bilbil-o
O bilbil i malit-o

[REF. 2x:]
Erdha dhe erdha o bilibil-o
Erdha dhe erdha o xhan
o po do te flas se me s'duroj
O bilbil i malit-o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)