Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kur ti mbylli syt ,
e ta le ket jet,
a do tvish,
te pakten per tme pershendet.

mendo veq nje her
sa kam qa per ty
a e meritova shpinden
me ma kthy

pa tyyy pa tyyy pa tyyyyy
mbetaaa nuk me duhet jetaa

pa tyyy pa tyyy pa tyyyy
mbeta nuk me duhet jeta

jeta te mashtron
kur ti i besoonn
se smund ta harosh
ate qe te haron

mendo veq nje her
sa kam qa per ty
a e meritova shpinden me ma kthy

ref 3; pa tyy pa tyyy pa tyyyy
mbetaaa nuk me duhet jetaa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)