Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkelqim Kola - Dashuria S'eshte Shetitje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nese do te luash
Ti me ben mua te vuaj
Sdi ne je per mua
Ajo qe un dua

Serish neser do te pendohesh
Do t'me thuash prap te dashuroj

Refreni(2x)
Endrra naten endrra diten ti do te shikosh dashuria s'esht shetitje vet do ta provosh
Endrra naten endrra diten ti do te shikosh dashuria s'esht shetitje vet do ta provosh

Ngriji syt e tua
Te me shohesh mua
Te pres mos vono
Pran meje qendro

Serish neser do t'pendohesh
Do t'me thuash prap te dashuroj

Refreni(2x)
Endrra naten endrra diten ti do te shikosh dashuria s'esht shetitje vet do ta
provosh
Endrra naten endrra diten ti do te shikosh dashuria s'esht shetitje vet do ta
provosh

Serish neser do te pendohesh
Do t'me thuash prap te dashuroj

Endrra naten endrra diten ti do te shikosh dashuria s'esht shetitje vet do ta
provosh
Endrra naten endrra diten ti do te shikosh dashuria s'esht shetitje vet do ta
provosh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)