Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Dije Sa Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nik-T:
Mendoj mendoooj
E pse kur flas ti ben sikur s`degjon
E pse me sheh sikur jam un nje barbon
Edhe un marr frymm
Edhe un kam emer
Di te dua te dua me zemer
Por emrin pyet ti me jep fjal kryqe
Ne celular me pergjigjet nje gjyshe
Sa her me djell e sa her me shii
Tani dhe syt me shohin bardh e zi
Heej joo jo nuk dorzoheem
Nga ty s`largohemm
E ndjej si ndjen e shoh si sheh
Me ty verzioni me shkon 33
Psee nuk ka maa thua hej joo
Un jeten time pa ty nuk e duaa ( hej jo)

Silva Gunbardhi Ref.3X:
Mendoj te mendoj pa ty nuk jetoj
Di-di-di dije se te dua
Mendoj te mendoj pa ty nuk jetoj
Di-di-di dje pa ty vuaj

Nik-T:
E thua bukur sa iku edhe ferri
E thua embel me embel se sheqeri
Emrin e harrova zemren e ndalova
Dhe me pak fjal nga mendja u zbarova
Nuk e kam ditur paskam qen un djal me shije
E djelli para saj por vetem hijee
Jo jo inati e jojo zanati
Kur zemra bon stop bum ktu luan dhe fati
Heej joo jo nuk dorzoheem
Nga ty s`largohemm
E ndjej si ndjen e shoh si sheh
Me ty verzioni me shkon 33
Psee nuk ka maa thua hej joo
Un jeten time pa ty nuk e duaa ( hej jo)

Silva Gunbardhi Ref.4X:
Mendoj te mendoj pa ty nuk jetoj
Di-di-di dije se te dua
Mendoj te mendoj pa ty nuk jetoj
Di-di-di dje pa ty vuaj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)