Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Besen Po Ta Jap

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Besen po ta jap fjalen do ta ruj ta jap per tan jeten e jo per 1 muj, une ne shtepi e ti ne kafiq une mendoi per ty ti per mua hiq

sa her te shqipton fjalen dashuri naten rri pa gjum oo tuj mendu per ty une ne shtepi e ti ne kafiq une mendoi per ty ti per mua hiq

REF:
Me ta dhan nje lule, lule ti je vet me ta dhan ni puthje ma sun ki me fjet
une te them te dua e ti s'me beson pyte zemren time ajo te tregon

Shum po bon gabime ulu dhe mendo ajtt thuaj vetvetes ruju mos gabo
une ne shtepi e ti en kafiq une mendoi per ty ti per mua hiq

sa her te shqipton fjalen dashuri naten rri pa gjum oo tuj mendu per ty une ne shtepi e ti ne kafiq une mendoi per ty ti per mua hiq

REF:
Me ta dhan nje lule, lule ti je vet me ta dhan ni puthje ma sun ki me fjet
une te them te dua e ti s'me beson pyte zemren time ajo te tregon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)