Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emmy - Kiss Kiss

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kjo stine e veres sa shpejt kalon
si tren express qe nuk ndalon
dielli lekuren te ledhaton
kjo stine e veres t'eksiton

Reff:
Kiss kiss
1 koktej per mua
1 muzike qe dua
eshte e shkurter nata qe t'dhuroj
Kiss kiss
Diielli qe une dua
fjalet qe me thua
Vera shpejt kalon
kiss Kiss dhuro

Kjo stine e veres sa shpejt kalon
si tren express qe nuk ndalon
dielli lekuren te ledhaton
kjo stine e veres t'eksiton

Reff:
Reff:
Kiss kiss
1 koktej per mua
1 muzike qe dua
eshte e shkurter nata qe t'dhuroj
Kiss kiss
Diielli qe une dua
fjalet qe me thua
Vera shpejt kalon
kiss Kiss dhuro
4x

KISS KISS!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)