Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flamur Cana - Hije Dyshimi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
NE ENDREN TIME
NUK FLE ME TI
DIKE TJETER ENDEROJ
ZJARRI QE NDEZEM U BE HI
E MORI ERA,U DOGJ E SHKOI

NGA JETA IME TANI KE DALE
POR PERSERI NUK TE MOHOJ
JAM NDIER MIRE VERTET ME TY
DHE PSE JETOVE VEC NJE STINE

LEXOHET THJESHTE KJO HESHTJA IME
KUR PER SA KOHE FLASIM KUJTIMET
HIJE QE SHKOJNE,HIJE QE VIJNE
NE ENDRA LINDIN,VDESIN JETIM

C'DO NJERI KA NJE DYSHIM
POR SA KA HUMBUR DASHURINE
E NESE SOT NDIHEM I VETEM
HIJE DYSHIMI KAM PER NJE TJETER
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)