Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Vdeksha Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mu rëqet trupi
gjaku po më vlonn
Zemra flakë më digjet
ty të dëshironn .

Reff: 2x
Më pëlqen shum shum shum
ti puthsha ata sy
Më bën zjarr më bën prush
vdeksha unë për ty .

Prania jote..
m`dogji m`bëri shkrumm
Mos më kurse o djal
merrem si llokumm.

Reff: 2x
Më pëlqen shum shum shum
ti puthsha ata sy
Më bën zjarr më bën prush
vdeksha unë për ty .

Reff: 2x
Më pëlqen shum shum shum
ti puthsha ata sy
Më bën zjarr më bën prush
vdeksha unë për ty .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)