Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly - Loti Qe Fal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tani ti ndal, te lutem me thuaj
vetem dy fjal per ty do jem i huaj
do jem nje i marr qe preku buzet e tua
do jem nje ikon qe koha ka kaluar. 2x

Tani ti ndal me thuaj se nuk ekziston
eshte loti qe fal me duhet te pranoj
dy fjal qe jan then ne nete te ftohta vetmie
dy shpirta qe ka len.

Tani ti ndal dhe ktheje kohen pas
nuk dua te humbas, e kot qe une te flas
jo per te dyten her ,dikur isha ne parajs
tani jetoj ne ferr , je ti nuk ka te tjere. 2x

Tani ti ndal me thuaj se nuk ekziston
eshte loti qe fal me duhet te pranoj
dy fjal qe jan then ne nete te ftohta vetmie
dy shpirta qe ka len.

Tani ti thuaj fjal te pa then
tani ti shkruaj premtimet kemi len
une po vuaj per ty, nuk t'intereson
dhe pse loti fal ,mua me lendon.

Tani ti shkruaj fjal te pa then
tani ti thuaj premtimet kemi len
une po vuaj per ty, nuk t'intereson
loti qe fal dhe pse me lendon.

Tani ti ndal me thuaj se nuk ekziston
eshte loti qe fal me duhet te pranoj
dy fjal qe jan then ne nete te ftohta vetmie
dy shpirta qe ka len nje fantazm dashurie. 3x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)