Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Jeto

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tî nuk din met dasht ne ket jet
Ti je gjall por zemra tka vdek
Ti nuk mundesh dashurin me ndi
Ti s'merzitesh kur unë jam n'vetmi

Jeto ti jeto e mu mke lendu
smundem me vdek as me jetu
Ti nuk do me dit sa po hi ne gjyna
Ah lot e mi ty kan met vra

Per dashni, rrejshem je betu
Unë t'kam dasht e ti m'ke lendu
Ti ke qesh kur m'ke ba me qa
Hajrin jetës kurr ske me ja pa

Jeto ti jeto e mu mke lendu
smundem me vdek as me jetu
Ti nuk do me dit sa po hi ne gjyna
Ah lot e mi ty kan met vra (5x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)