Më mbaj mend (për 1 muaj)

WNC - Qikat E Mira

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
hej ju po du me ju vet a e ngjini zanen shum o qik e mir o shoqe me arijanen
arijanen po ajo o shum qik e mir aha e di
une shpesh me to ri e tinen qe rin me rinen edhe me albinen tinen po more kush nuk e ngje tinen shum o qik e mir veq edhe albina albina ma e mir se rina e se tina osht edhe njona qik punon n trafik qike e mir veq tash e ka lon shkollen fillore e ka kry me shpresen e me besen e kur del me shetit del viq me agnesen agnesen a e ngje qe rin me vloren jo viq vloren qe rin me doren edhe fitoren arbnoren qi ja konda akulloren po de shum o qik e mir po po pe di foren shum o qik e mir edhe ajo venera qe per gjeth i vjen era manafera more krejt jon qika t mira besa edhe deshira po forja osht cilla osht ma e mira

ref 2 x zana e arijana jan qika te mira ato e sillin bashk e kan shum deshira

teuta osht ma e urta veq ka lshu shum o qik e mir kur nuk del me shetit del deri te kojshit esmerallden me kqyr me gjevahiren qiken e totes hyr edhe kjo osht qik e mir ma e mir se jehona e se edona qe bilem niher n jav shkon te nona per me kqyr esmerallden veq kjo me ata t shpis bilem kjo nuk fol deri sa tja nis qka me ju thon per at tjetren per at aniten qaq o qik e mir sa qe ta ndreqke diten kur rishe me to edhe me motren e fjolles n obor t shkolles mbas molles

ref zana e arijana jan qika te mira ato e sillin bashk e kan shum deshira

alban albana albana albana po de albana a o qik e mir qysh so qik e mir nuk kom fjal me t kallxu qaq o qik e mir sa nuk muj me ta pershkru po viq edhe arta smundesh me thon qe so qik e mir arta arta rezarta a besarta o a e din bre ajo arta prej gjakove ah po qe rin me laureten se m trullove e alida qe e thirin ida qe nuk e din qka osht sida

alida

qka qka une nuk e di qka osht sida sida osht ni smundje e cila shkaktohet nga virusi hiv ky virus meret me se shumti nga mardhenjet sexuale pa pordorim te kondomit apo nga perdorimi gjilperave dhe shiringave te perbashket

e kujdesshme osht qik e mir dhe e sjellshme po de si kto krejt tjerat ma nelt une tanat i du vallahin nuk muj me rejt qikat e mira qikat e mira sa shum jon bo qikate mira pa dyshim se tanat jon qika t mira po opet si opet dora osht ma e mira

ref 3 x zana e arijana jan qika te mira ato e sillin bashk e kan shum deshira
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)