Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Pavarsia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
evrope moj qa po pret hape moj deren te hym te ne mjaft mjaft kemi pritur per pamvarsin jemi terroritur edhe ne gjithmon enderruam te jemi ne evropen e bashkuar dale dy gishta lart i qova dhe nje pershendetje nga kosova edhe ne gjithmon enderruam te jemi ne evropen e bashkuar dale dy gishta lart i qova dhe nje pershendetje nga kosova

kjo toke
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)