Më mbaj mend (për 1 muaj)

O.T.R. - Kta Jena Na

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
oo kta jena na skena qa bojm
smuni me na ndru qeta qe jena kena me mbet rujuni prej neve mos na ngucni se masnej noizin me duden dhe me ushtrin duhesh me dal te dera me i prit po ne kur te vim te dera dije se qka te pret perqata mos hani shum se ju gjen shum keq na i dalim krah njani tjetrit e respektojm njani tjetrin rim bashk ne krejt po munoni me na nda po spo muni se ne jena kta qe jena kejt per njo ne kcejna njo per krejt kcen skeni qa boni ne jem kto...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)