Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Po Te Kisha Pare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
x2
Moj bjondine lajkatare,
ti s'ma vare fare,
jam i varfer ndaj s'me do,
se une nuk kam pare.

Por nje zemer qe te do,
vlen me shume se 1 milion,
kam shtepine moj pa cati,
kam per qiell kete dashuri.

Ref. x2
Per ty zemra me eshte thare,
kam nje vit moj pa te pare,
pare, po te kisha pare,
do me vije si dele manare.

Moj bjondine lajkatare,
ti s'ma vare fare,
jam i varfer ndaj s'me do,
se une nuk kam pare.

Por nje zemer qe te do,
vlen me shume se 1 milion,
kam shtepine moj pa cati,
kam per qiell kete dashuri.

Ref. x3
Per ty zemra me eshte thare,
kam nje vit moj pa te pare,
pare, po te kisha pare,
do me vije si dele manare.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)