Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arif Murati - Nata E Fundit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x.
Në ket natë të pa fund ri e qaj e nuk kam gjumë zemra ty, ty tkerkon por un zjarrin se lejoj..

2x.
Ndoshta një dit do të vdes por një lajm nga ty e pres ndersa dheu do t'më mbulon si jetim unë dot letoj..

2x.
Sonte nuse tjetrit i bohësh plot me vaj dhe pikllimi nata fundit qe na ndau do te mbet si shej kujtimi buza mdridhët duke qar loti lotin spo e ndal sonte qaj sonte qaj..

2x.
Në ket natë të pa fund ri e qaj e nuk kam gjumë zemra ty, ty tkerkon por un zjarrin se lejoj..

2x.
Ndoshta një dit do të vdes por një lajm nga ty e pres ndersa dheu do t'më mbulon si jetim unë dot letoj..

2x.
Sonte nuse tjetrit i bohësh plot me vaj dhe pikllimi nata fundit qe na ndau do te mbet si shej kujtimi buza mdridhët duke qar loti lotin spo e ndal sonte qaj sonte qaj..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)