Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Pse Unazën Time Mban?

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti moj zemer me pas dit shirtin sa ma ke merzit kishe ardh em kerku falje e jo me më len me 1000 gajle unazen time ne gisht e mban dhe vajza te tjera ke pran por unaza nuk o zingjir ty zemren asgje nuk ta lidh

ref.Pse unazen time mban tjerave syt kurr nuk ja ndan ju thua bol e bukur je me mua me nuk je pse unazen time mban viti me kater stin na mban nuk te dua edhe nese ti qan x2

Zemer femre ne gjoks un kam sa fort rrahu sot kur u pam fluturoi shikimi im ti ende e mban at kujtim por unaza per ty o veq nje cop zbukurimi e thjesht dhe mbaroi nje histori thjesht nuk qe dashuri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)