Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama - Vetm Ty T Kam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
qdo nat ndodhem larg dhe ty nuk te kam e nuk te shoh filgjani kristalt nje zog po qendron dhe nis e troket dhe pran dritares ai po mendon dhe ti dora i mban nje kenge te bukur qe ndriqon me shkruaj dy fjal me prit se shpejt une do te vij te jem me ty pran te jem me ty pran e vertet ty te kam e nis e enderroj qe te jem me ty me kengen e zogut do te me bijn moj si kuror vetem ty te kam REF;
vetem ty te dua sahere qe jam larg me zogun me shkruan sahere ne dritare kur ai troket me kengen e bukur ai aty le 2x
sa net nga dy larg une rri ne dritare dhe rri pergjoj dhe vij prap ai, ai qe me zgjon e pres qe ne pran ,pranmeje ty e niset e shkon veq nje mesazh te copet te bukur me len aiiiiiiiii
me shkruaj dy fjal me prit se shpejt une do te vij te jem me ty pran te jem me ty pran vertet ty te kam e nis enderroj qe te jem me ty me kengen e zogut do te me bijn moj si kuror
ref'' vetem ty te kam vetem ty te dua sa here qe jam ne zogun me shkruan sa here ne dritare kur ai troket me kenge te bukur ai aty le 3x...?
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)