Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Jam E Jotja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
))jam me shpirt dhe me zemer((

Une e di qesht dashurija, te pervlon ne brendesi. jan dhe lotet e mia, qe i derdhi un per ty. Nuk esht se un kam ego, as qe me jep ber fiksim. Por per at qe zemra ime, ste leshon pa shpirtin tim.

hee joooo, ste leshon pa shpirtin tiim...

jojoo ste leshon pa shpirtin tiimm..

REF:

2x
JAM JAM JAM JAM E JOTJA, SJAM E JOTJA VEQ ME FJAL. JAM ME SHPIRT DHE ME ZEMER, JAM E LINDUR PER TY DJAL.

Une e di qesht dashurija, te pervlon ne brendesi. Jan dhe lotet e mia, qe i derdhi un per ty. Nuk esht se un kam ego, as qe me jep ber fiksim. Por per at qe zemra ime, ste leshon pa shpirtin tim.

hee joooo, ste leshon pa shpirtin tiim...

jojoo ste leshon pa shpirtin tiimm...

REF:

JAM JAM JAM JAM E JOTJA, SJAM E JOTJA VEQ ME FJAL. JAM ME SHPIRT DHE ME ZEMER, JAM E LINDUR PER TY DJAL.
JAM JAM JAM JAM E JOTJA, SJAM E JOTJA VEQ ME FJAL. JAM ME SHPIRT DHE ME ZEMER?

hee joooo, ste leshon pa shpirtin tiim...

jojoo ste leshon pa shpirtin tiimm..

REF:

2x
JAM JAM JAM JAM E JOTJA, SJAM E JOTJA VEQ ME FJAL. JAM ME SHPIRT DHE ME ZEMER, JAM E LINDUR PER TY DJAL.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)