Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kadan Duraj - Jam I Ri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
e pranoj e pranoj qe kam fat ne jet dit e nat me pas lyp ma te mir skisha gjet nje minut sme kalon njeher pa te pa mos me te puth qysh kam qef pika me kish ra je e embel per dashni je per zemer e per shpi e per sot e 100 vjet me tu nda nuk e kam njet je e embel per dashni je per zemer e per shpi e per sot e 100 vjet me tu nda nuk e kam njet e pranoj e pranoj qe i lumtur jam me te miren ne ket bot sot afer e kam nje minut sme kalon njeher pa te pa mos me te puth qysh kam qef pika me kish ra je e embel per dashni je per zemer e per shpi e per sot e 100 vjet me tu nda nuk e kam njet je e embel per dashni je per zemer e per shpi e per sot e 100 vjet me tu nda nuk e kam njet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)