Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Sa Gostivari

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
sa gostivari hajde ni kang me jau knue tybe mos me lan o hajde ooo me fillue,
e ngoni shok aman hajde ju more vllaznie ku ja nisa sonte per shokun azizin per shokun azizin e hajde of aman aman e hajde hajde gjyl o xhan
-sa pafat kisha qen gotat nji mbas nji mshoqrojn o sa pafat kisha qen gotat nji mbas nji mshoqrojn hajt mbyll ne zemer kelmend aman as kerkujt nuk i tregoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)