Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Bahiti - Harroje Puthjen Time

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
QE KUR IKE U LARGOVE
NE QYTET FLE VEC TRISHTIM
HIJA JOTE PAS ME NDJEK AROMA JOTE TI NK JE SHUM MIR E DIIIIII
SHIJEN BUZEVE JA PROVOVE
NIKOTIN ME LE NE BUZ ME LE NE BUZ
JO NK NDJEN ME PUTHJEN TIME TJETER KUSH ATE E PUTH TJETER KUSH ATE PUTH
REF:SHKO MOS U KTHE HARROJE PUTHJEN TIME MOS ME GENJE MJAFT TANI ME KTO TRRILLIME{3X}
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)