Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Ajo Te Perkdhel

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne zemren tende
Smund ta gjej veten
Vendin qe pata
E paska zene nje tjeter
Ne buzet tua
Tash tjetra shkrihet
E kurse mua
Vendi vend sme zihet

x2
Ajo te perkdhel
Dhe ne vesh te flet
Qe ti mos te kthehesh
Sot e 100 vjet

Me the se isha per ty e para
Mallkuar qofshin netet qe ti fala
Ne buzet tua
Tash tjetra shkrihet
E kurse mua
Vendi vend sme zihet

x3
Ajo te perkdhel
Dhe ne vesh te flet
Qe ti mos te kthehesh
Sot e 100 vjet...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)