Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - O Llokum Llokumi Jem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hyn ne valle shpirti im po te pres me padurim luaj per mua mos prito qele zemren me dashuro.Hyn ne valle shpirti im po te pres me padurim luaj per mua mos prito qele zemren me dashuro.O llokum llokumi jem a e din sa me pelqen e kjo nat sa ka jeshi kur po lujna un dhe ti.O llokum llokumi jem a edin sa me pelqen e kjo nat sa ka jeshi kur po lujna un dhe ti..Veq tuj lujt e veq tuj kesh je per mu moj beqaresh shum djali po te shikon po si un askush ste don .VEq tuj lujt e veq tuj kesh je per mu moj beqaresh shum djali po te shikon po si un askush ste don..O llokum llokumi jem a edin sa me pelqen e kjo nat sa ka jeshi kur po lujna un dhe ti.Ref'' O llokum llokumi jem a edin sa me pelqen e kjo nat sa ka jeshi kur po lujna un dhe ti..Ref;O llokum llokumi jem a edin sa me pelqen e kjo nat sa ka jeshi e kjo nat sa ka jeshi kur po lujna un dhe ti.Ref' O llokum llokumi jem a edin sa me pelqen e kjo nat sa ka jeshi kur po lujna un dhe ti..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)