Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirlinda Berisha - Me Harro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti sa shpejt me harrove
dashurin qe patem ti e shkatrrove
ti mua me lendove e tash prap u pendove
REF
me harrove u largove
qafen e theve e mo nuk u ktheve
me harrove u largove
tash edhe vet u pendove


A TE kujtohen ditet qe i kaluam bash
A te kujtohet kur me thoje vetm mua me doo
REF
me harrove u largove
qafen etheve e mo nuk u ktheve
me harrove u largove
tash edhe vet u pendove
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)