Muharrem Ahmeti - Isha Ne Vetmi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
isha ne vetmi tuj mendu per ty
e ne ate moj rash ne dashuri cka u bo se di moj xhuli mos me le nvetmi kthehu prap ti ke un se te dua shum

si ste vjen gjynah mos tmendosh per mu kur e di moj xhuli se sa un te du

Cka u bo se di moj xhuli mos me le nvetmi ktehu prap ti ke un se te dua un

rrug te gjat un mora ne gurbet me shku por kjo zemra ime s'mundet me t'harru

Cka u bo se di moj xhuli mos me le nvetmi kthehu prap ti ke un se te dua un
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)