Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Kthej Kthej

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Moj Sugarja nones oo, a bohesh razi
Moj Sugarja nones oo, a bohesh razi
Fjalen msitit me va dhon apo me i kthy
Fjalen msitit me va dhon apo me i kthy

2x
Kthej Kthej Kthej moj nano kthej
Kthej Kthej Kthej nan cka po pret
Se un vet arshikun nan moj e kam xhet
Se un vet arshikun nan moj e kam xhet

Kejt katundi o moj bi tlypin pa pushu
Kejt katundi o moj bi tlypin pa pushu
Si me i kthy e me ju thon se jem besatu
Si me i kthy e me ju thon se jem besatu

4x
Kthej Kthej Kthej moj nano kthej
Kthej Kthej Kthej nan cka po pret
Se un vet arshikun nan moj e kam xhet
Se un vet arshikun nan moj e kam xhet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)