Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Shko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shpirtin tim ma le te qet
me per ty s'mendoj
Shpirtin tim ma le te qet
me per ty s'mendoj
2x
ditet me ty qe i kalova
shpejt do ti harroj
edhe dielli nuk lind
per ty perendoj
2x
Shko shko ,shko ti sa me larg
Shko shko ,shko ti sa me larg
Shko shko, shko ti sa me larg
Dashuria ime nuk kthehet prap

Kalun disa ore e dite
perkulesh je pendu
Kalun disa ore e dite
perkulesh je pendu
2x
Te shkon zemra si akull
syt dojn met shiqu
dot jesh me e lumtur ti pa mu

2x
Shko shko, shko ti sa me larg
Shko shko, shko ti sa me larg
Shko shko ,shko ti sa me larg
Dashuria ime nuk kthehet prap
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)