Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Halla Batana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hala mir pa ja fillu ja ka nis te nxehtit mem trullu e lus zotin mem ndihmu e te nxehtin kollaj mot me kalu ani ma kur pot shoh ty qysh prej vjetshit une nty jam fry bukuroshe dy me dy aj ish bo na me fol n'kater sy...

REF:
Na shkoj jeta halla batana qka me bo kur puna t;mesme se na

Na shkoj jeta halla batana qka po thu bashk ket ver ta kalojm na

Vjetshit ngat tu kum afru por si vjet thash met rezervu kur pa prit e pa kujtu mora n'thu profesorat e tu mos po ngutna pot pres ty msimi tash gati o mu kry e pot pres pres se kam arsy se per ty qafen po du me thy

REF:
Na shkoj jeta halla batana qka me bo kur puna t'mesme se na

Nashkoj jeta halla batana qka po thu bashk ket ver ta kalojm na

parrabripa parrabripa parrabripa papsi... x3.

REF:

Na shkoj jeta halla batana qka me bo kur puna tmesme se na

NA shkoj jeta halla batana qka po thu bashk ket ver ta kalojm na....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)