Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Monoton

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se di pse une nganjehere
Nuk mund te t'shoh me sy
E me teket si here here
Nuk mundem une pa ty

Ref:
Sa here hedh une nje hap
Tek ti kthehem me vrap
Sa here hedh une nje hap
Tek ti kthehem une prap
Sa here hedh une nje hap
Une ty prap se prap
Te kthehem perseri(2x)

Kudo sillem kudo shkoj
Zera reth meje degjoj
Qiky tipi monoton
Kudo sillem kudo shkoj
Zera reth meje degjoj
Qiky tipi qe as vet se din qa don

Se di pse une nganjehere
Paprit dyshoj ne ty
E me vije si here here
Ti o ata dy sy

Ref:
Sa here hedh une nje hap
Tek ti kthehem me vrap
Sa here hedh une nje hap
Tek ti kthehem une prap
Sa here hedh une nje hap
Une ty prap se prap
Te kthehem perseri(2x)

(3x)
Kudo sillem kudo shkoj
Zera reth meje degjoj
Qiky tipi monoton
Kudo sillem kudo shkoj
Zera reth meje degjoj
Qiky tipi qe as vet se din qa don
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)