Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Sjam Ai Qe Pret

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Vete mamin a po I pelqei
Fol me babin a thu mos po ngje
Veti vllaznit sa I pate 10
E as motrat mos I le pa I vet

Ato pallavra shiti atje ketu mos qaj
Sdu me pas pun me teze tuja e me daj
Qe ta mer mendja ty tu doksha ty OK
Deren qel e keee

REF:2x
sjom ai qe prêt sjom ai qe prêt
sjom ai qe prêt dej sat ty te mer
sjom ai qe prêt sjom ai qe prêt
sjom ai qe prêt 100 vjeet

fol me gjyshen ndoshta ajo tmson
se per ndryshe tutna po gabon
veti shoqet ato I din krejt
halla teze mos e le pa I vet

Ato pallavra shiti atje ketu mos qaj
Sdu me pas pun me teze tuja e me daj
Qe ta mer mendja ty tu doksha ty OK
Deren qel e keee

Ref:………… 2x huuuuuuuuuuu huuuuuuuuuuu sjom ai qe pret
Ref:………… 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)