Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena - Kiki Kiki Kokoshi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ki ki ki kokoshi 1
ngre moj nuse na ndiz zjarrin 2×

ngrehu moj ngrehu
ngrehu moj nuse na ndiz zjarrin 2×

(Ref)
Ngre moj nu ngre moj nu
ngre moj nuse na diz zjarrin
ngre moj nu ngre moj nu
se u beq per i nga ardhe 2×

ki ki ki ki ki ki ki ki iri koko 2×

ki ki ki kokoshi 2
ngre moj nuse na thash syte 2×

ngrehu moj ngrehu
ngrehu moj nuse na thash syte 2×

(Ref)
Ngre moj nu ngre moj nu
ngre moj nuse na ullinjve
ngre moj nu ngre moj nu
se u beq per i nga ardhe 2×

ki ki ki kokoshi 3
ngre moj nuse mbushve xhezvene 2×

grehu moj n
ngrehu moj nuse mbushve xhezvene 2×

(Ref)
Ngre moj nu ngre moj nu
ngre moj nuse na mbushve xhezvene
ngre moj nu ngre moj nu
se u beq per i nga se do vete çmë kurbete 2×

ki ki ki ki ki ki ki ki iri koko 2×

(Ref)
Ngre moj nu ngre moj nu
ngre moj nuse na mbushve xhezvene
ngre moj nu ngre moj nu
se u beq per i nga se do vete çmë kurbete 2×
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)