Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena - Cupat Te Dehin Si Dere

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Plaku Mori Arratine
C'te Them Une Varfera
Si Ta Kaloj Pleqerine
Me Duket Mendja Hallall

Ref. 2×
Te Kam Then Mor i Mjere
Çupat... Si Vere
Lumi me Marrte Dhe Mua
Lumi Te Marrte Dhe Ty

2x
Çohet Heret Çdo Sabah
Nuk Pi Kafet Si Me Pare
Zile Telefonit Ra
Me Thot Do shkoj Ne Kumare

Ref. 2×
Te Kam Then Mor i Mjere
Çupat... Si Vere
Lumi me Marrte Dhe Mua
Lumi Te Marrte Dhe Ty

2x
S'me Harrohet Per Bela
Si Kur Jemi vrare E Prere
dhe Te Ka rene ne Sevda
Koka Se Ç'i Ka marr Ere

Ref. 4×
Te Kam Then Mor i Mjere
Çupat... Si Vere
Lumi me Marrte Dhe Mua
Lumi Te Marrte Dhe Ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)